15 m² -ES TÍPUSÚ IRODA

15 m²

Leírás:

A Miskolci Egyetem E/7 épületben, jó infrastruktúrájú, ügyfélparkolóval rendelkező, igényesen felújított, liftes irodaházban, 15 nm-es, klímás irodahelyiség 10 EUR/m2/hó bérleti díjért (plusz 1000 Ft/nm/hó üzemeltetési költséggel) hosszútávra kiadó! Az irodaházban portaszolgálat, elektronikus beléptetési rendszer, posta-szolgáltatás, étterem és egy 20 fő befogadására is alkalmas tárgyaló áll rendelkezésre! 6 perc sétára a Kemény Dénes Városi Sportuszodától. Tágas konyhahelyiség az irodához közel a folyosó közepén  található. Kiad irodánk és tárgyalónk az Egyetemváros területén Irodaházunkban, kerttel és sétáló övezettel barátságos környezetben várja új bérlőit.

Mérete: 15 m²

Irányár:

Bérleti díj: 150 EUR/hó
Üzemeltetési költség: 15 000 Ft/hó

*Miskolci Egyetem helyszínbérlése ÁFA mentes

Szolgáltatások / jellemzők:

15 m² -es típusú iroda teljes technikai felszereltséggel és az Ön kényelmét szolgáló szolgáltatásokkal várja bérlőit.