30 m² -ES TÍPUSÚ IRODA

30 m²

Leírás:

A Miskolci Egyetem E/7 épületben, jó infrastruktúrájú, ügyfélparkolóval rendelkező, igényesen felújított, liftes irodaházban, 30 nm-es, klímás irodahelyiség hosszútávra kiadó! Az irodaházban portaszolgálat, elektronikus beléptetési rendszer, posta-szolgáltatás, étterem és egy 20 fő befogadására is alkalmas tárgyaló áll rendelkezésre! Tágas konyhahelyiség az irodához közel a folyosó közepén  található. Az iroda 6 perc sétára található a Kemény Dénes Városi Sportuszodától és pár percre az UNIHOTEL földszintjén található UNIGYM egyetemi konditeremtől és a Lidl áruháztól. Barátságos park környezetben, sétálóövezet közelében.

Mérete: 30 m²

Szolgáltatások / jellemzők:

30 m² -es típusú irodáink teljes technikai felszereltséggel és az Ön kényelmét szolgáló szolgáltatásokkal várja bérlőit.