Rendezvényhelyszín bérlés Miskolcon a Miskolci Egyetemen

Rendezvényhelyszín bérlés Miskolcon:

A Miskolci Egyetemen található összesen tíz rendezvényhelyszín várja új és meglévő bérlőit modern, tágas és rendezett környezetben! Akár üzleti rendezvénynek, tréningnek, konferenciának, sajtótájékoztatónak, workshopnak, vagy céges vacsorának keres bérlés lehetőséget, a Miskolci Egyetem kiváló választás!
Foglalja le most a céges rendezvényének a helyszínét:
  • SAJTÓTÁJÉKOZTATÓ TEREM:
Széksoros elrendezéssel 80 férőhelyes különterem biztosított tolmács berendezéssel, sajtótájékoztatója számára.
  • WORKSHOP / OKTATÁS:
Nyugodt körülményeket, kivetítőt, választható étel-és italkínálatot biztosítunk, hogy zavartalanul és hatékonyan teljenek az oktatásai.
  • CÉGES ÜNNEPI HELYSZÍN:
Ünnepeljék meg a cég sikereit nálunk, elegáns környezetben, a Miskolci Egyetemen épületében!
  • ÁLLÓFOGADÁS HELYSZÍN:
Könyöklő és körbeülhető asztalokkal várjuk álló- és ültetett állófogadásra Önt és vendégeit!
  • ÉVFOLYAMTALÁLKOZÓ
A díszaulánk 500 fő befogadására is alkalmas, így nem csak osztály-, hanem évfolyamtalálkozók szervezésére is tökéletesen alkalmas.
  • CÉGES CSALÁDI NAP:
Hívja meg kollégáit és családjaikat hozzánk! Teljeskörű cateringet bíztosítunk.*
*Részletekről tájékozódhat a weboldalunkon: https://ingatlan.uni-miskolc.hu